Τροφοδοτικό WAT-SWI12-12
39.99
Αποστολή εντός 24 ωρών + χρόνος μεταφοράς
  • Δωρεάν παράδοση
  • Παραδίδεται σε εσάς εντός 8 έως 10 ημερών
  • Εύκολες επιστροφές
Περιγραφή προϊόντος
Τροφοδοτικό 230 V για τη βιντεοκάμερα WAT 120N+ Deep-Sky
Τεχνικά χαρακτηριστικά:
DC 12 V, max 250 mA