Θερμική κάμερα Luchs-25.1
Αποστολή σε 1-2 εβδομάδες + χρόνος μεταφοράς
  • Δωρεάν παράδοση
  • Παραδίδεται σε εσάς εντός 8 έως 10 ημερών
  • Εύκολες επιστροφές
Περιγραφή προϊόντος
LIEMKE LUCHS-25.1
Ο καθολικός σύντροφός σας για κυνήγι με προσέγγιση και κυνήγι από παραμονή σε δάση και πεδιάδες
ΥΨΗΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΚΟΝΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΧΡΗΣΗ
Η σειρά LIEMKE LUCHS προσφέρει ένα ευέλικτο σύστημα λειτουργίας με τρεις λειτουργίες:
  • Τυπική: Προκαθορισμένη
  • Βασική: Περιορισμένη στις βασικές λειτουργίες
  • Ατομική: Διαμορφώσιμο για έμπειρους χρήστες
Διατίθενται θέσεις μνήμης για την προσαρμογή των ρυθμίσεων σε τρία διαφορετικά οπτικά συστήματα.
Διακόπτης τριών θέσεων
ΒΕΛΤΙΣΤΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΕΙΑ
Ένα ευέλικτο σχέδιο λειτουργίας:
ΙΔΑΝΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΙΑ
ΠΟΛΥΧΡΗΣΤΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ
Χάρη στον συνδυασμό ενός ισχυρού αισθητήρα και ενός φακού εστίασης 50 mm / 35 mm / 25 mm, τα εξαρτήματα της οικογένειας LUCHS είναι κατάλληλα τόσο για κυνήγι στο δάσος όσο και στην πεδιάδα και λειτουργούν σε τέλεια συνέργεια με τα κυνηγετικά κιάλια γενικής χρήσης ή τα κυνηγετικά κιάλια για κυνήγι με αγέλη. Όλα τα μοντέλα LUCHS μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως μπροστινά οπτικά, αλλά και ως φορητές μονάδες.
ΑΝΘΕΚΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ
Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ΑΝΗΚΕΙ!
ΈΝΑ ΙΣΧΥΡΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΜULTIMEDIA
ΑΝΑΚΑΛΥΨΤΕ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ LIEMKE!
*Συμβατό με τις συσκευές KEILER-1, KEILER-2, KEILER-25.1, LUCHS-1, LUCHS-2, LUCHS-25.1 και MERLIN-35
Χωρητικότητα
  • Τύπος κατασκευής : Πρόσθετη συσκευή
  • Τεχνολογία : Θερμική κάμερα
  • Μέγιστη εμβέλεια (m) : 1250
  • Τύπος αισθητήρα : θερμικός : VOx
  • Ανάλυση θερμικού αισθητήρα (Pixels) : 384×288
  • Μέγεθος pixel : 12
  • Ανάλυση θερμοκρασίας (mK) : < 40
  • Συχνότητα ανανέωσης εικόνας (Hz) : 50
  • Τύπος οθόνης : OLED
  • Ανάλυση οθόνης (Pixels) : 1024×768
  • Απεικόνιση εικόνας : διάφορες παραλλαγές
  • Διάρκεια ζωής μπαταριών (h) : 10
  • Σύνδεση : M43x0,75 + M52x0,75
  • Φακός (θερμικός) : 25mm f:1.0