GLS2-800-4.5, 2 βραχίονες, μήκος βραχίονα 800 mm, ενεργή διάμετρος 4,5 mm
αποστολή σε 1-2 εβδομάδες + χρόνος μεταφοράς
  • Δωρεάν παράδοση
  • Παραδίδεται σε εσάς εντός 8 έως 10 ημερών
  • Εύκολες επιστροφές
Περιγραφή προϊόντος
Οπτικός αγωγός GLS2
Ημι-άκαμπτος οπτικός αγωγός με 2 βραχίονες, διαθέσιμος σε διάφορα μήκη
Καθώς για την κατασκευή του οπτικού αγωγού χρησιμοποιούνται μόνο οπτικές ίνες υψηλής ποιότητας και ολόκληρη η διαδικασία παραγωγής υπόκειται σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, μεταφέρει το φως σχεδόν χωρίς απώλειες εκεί όπου χρειάζεται. Ο οπτικός αγωγός διατίθεται σε δύο διαφορετικά μήκη για διάφορες εφαρμογές. Ο οπτικός αγωγός (για οπτικό χιτώνιο διαμέτρου 15 mm) προσαρμόζεται σε όλες τις πηγές ψυχρού φωτός της StarLight καθώς και στα αντίστοιχα όργανα άλλων κατασκευαστών. Σε άλλες περιπτώσεις, είναι δυνατές ανά πάσα στιγμή προσαρμογές και ειδικές κατασκευές. Ο οπτικός αγωγός μπορεί να τοποθετηθεί με τον βέλτιστο τρόπο χρησιμοποιώντας εξαρτήματα.
  • Για πηγές φωτός αλογόνου και LED
  • Χαμηλή εκπομπή θερμότητας στο αντικείμενο
  • Μοντέλα με πολλούς ελεύθερα κινητούς βραχίονες
  • Πολύ καλή μετάδοση
  • Μεγάλη ευελιξία και υψηλή απόδοση φωτισμού
  • Σημειακός φωτισμός
  • Προσαρμόσιμο σε όλες τις πηγές φωτισμού όλων των κατασκευαστών
  • Προσαρμόσιμο στις ανάγκες του πελάτη
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Αριθμός βραχιόνων: 2
Διάμετρος ενεργού οπτικού αγωγού: 4,5 mm
Μήκος: 800 mm
Σύνδεση οδηγού φωτός τυπικού 15 mm
Διάμετρος εξόδου φωτός: 13 mm
Διάμετρος εισόδου φωτός: 44 mm
Εξωτερική διάμετρος σωλήνα: 10 mm
Σημειακός φωτισμός
Γωνία ακτινοβολίας 70°
Θερμοκρασία εισόδου (πηγή φωτός) μέγ. 230 °C
Υλικό σωλήνα: χάλυβας / ορείχαλκος, βαμμένος μαύρος
Χωρητικότητα
  • Τύπος κατασκευής : εύκαμπτος
  • Γενικά στοιχεία
  • Διάμετρος (mm) : 4,5
  • Μήκος (mm) : 800
  • Σειρά : GLS
  • Κατηγορίες
    🏠 Αρχική 🛍️ Προϊόντα 📋 Κατηγορίες 🛒 Καλάθι