GLS1-450-4.5, 1 βραχίονας, μήκος βραχίονα 450 mm, ενεργή διάμετρος 4,5 mm
Αποστολή σε 1-2 εβδομάδες + χρόνος μεταφοράς
  • Δωρεάν παράδοση
  • Παραδίδεται σε εσάς εντός 8 έως 10 ημερών
  • Εύκολες επιστροφές
Περιγραφή προϊόντος
Οπτικός αγωγός GLS1
Ο οπτικός αγωγός χρησιμοποιείται κυρίως για τον φωτισμό μικρών και ευαίσθητων στη θερμότητα αντικειμένων. Δεδομένου ότι για την κατασκευή του οπτικού αγωγού χρησιμοποιούνται μόνο οπτικές ίνες υψηλής ποιότητας και ότι ολόκληρη η διαδικασία παραγωγής υπόκειται σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, μεταφέρει το φως σχεδόν χωρίς απώλειες εκεί όπου χρειάζεται. Ο οπτικός αγωγός διατίθεται σε τρία διαφορετικά μήκη για διάφορες εφαρμογές. Ο οπτικός αγωγός (για οπτικό σωλήνα διαμέτρου 15 mm) προσαρμόζεται σε όλες τις πηγές ψυχρού φωτός της StarLight καθώς και στα αντίστοιχα όργανα άλλων κατασκευαστών. Σε άλλες περιπτώσεις, είναι δυνατές ανά πάσα στιγμή προσαρμογές και ειδικές κατασκευές.
• Κατασκευασμένο στη Γερμανία
• Ιδιόκτητη ανάπτυξη και παραγωγή
• Συνδέσεις για πηγές φωτός όλων των κατασκευαστών
• Για πηγές φωτός αλογόνου και LED
• Χαμηλή εκπομπή θερμότητας στο αντικείμενο
• Προσαρμόσιμο στις ανάγκες του πελάτη
• Μοντέλα με πολλούς βραχίονες, ελεύθερα προσανατολίζοντα
• Πολύ καλή μετάδοση
• Μεγάλη ευελιξία και υψηλή απόδοση φωτισμού
• Σημειακός φωτισμός
• Ειδικές παραλλαγές κατόπιν αιτήματος
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Αριθμός βραχιόνων: 1
Διάμετρος ενεργού οπτικού αγωγού: 4,5 mm
Μήκος: 450 mm
Σύνδεση οδηγού φωτός στάνταρ 15 mm
Διάμετρος εξόδου φωτός: 13 mm
Διάμετρος εισόδου φωτός: 44 mm
Εξωτερική διάμετρος σωλήνα: 10 mm
Σημειακός φωτισμός
Γωνία ακτινοβολίας 70°
Θερμοκρασία εισόδου (πηγή φωτός) μέγ. 230 °C
Υλικό σωλήνα: χάλυβας / ορείχαλκος, βαμμένος μαύρος
Χωρητικότητα
  • Τύπος κατασκευής : εύκαμπτος
  • Γενικά στοιχεία
  • Διάμετρος (mm) : 4,5
  • Μήκος (mm) : 450
  • Σειρά : GLS
  • Κατηγορίες
    🏠 Αρχική 🛍️ Προϊόντα 📋 Κατηγορίες 🛒 Καλάθι