GLF2-1600-4.5, 2 βραχίονες, μήκος βραχιόνων 1600 mm, ενεργή διάμετρος 4,5 mm
Αποστολή σε 1-2 εβδομάδες + χρόνος μεταφοράς
  • Δωρεάν παράδοση
  • Παραδίδεται σε εσάς εντός 8 έως 10 ημερών
  • Εύκολες επιστροφές
Περιγραφή προϊόντος
Οπτικός αγωγός οπτικών ινών
Καθώς για την κατασκευή του οπτικού αγωγού χρησιμοποιούνται μόνο οπτικές ίνες υψηλής ποιότητας και ολόκληρη η διαδικασία παραγωγής υπόκειται σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, μεταφέρει το φως σχεδόν χωρίς απώλειες εκεί όπου χρειάζεται. Ο οπτικός αγωγός διατίθεται σε δύο διαφορετικά μήκη για διάφορες εφαρμογές. Ο οπτικός αγωγός (για οπτικό σωλήνα διαμέτρου 15 mm) προσαρμόζεται σε όλες τις πηγές ψυχρού φωτός της StarLight καθώς και στα αντίστοιχα όργανα άλλων κατασκευαστών. Σε άλλες περιπτώσεις, είναι δυνατές ανά πάσα στιγμή προσαρμογές και ειδικές κατασκευές. Ο οπτικός αγωγός μπορεί να τοποθετηθεί με τον βέλτιστο τρόπο με τη βοήθεια εξαρτημάτων.
  • Για πηγές φωτός αλογόνου και LED
  • Χαμηλή εκπομπή θερμότητας στο αντικείμενο
  • Μοντέλα με πολλούς ελεύθερα κινητούς βραχίονες
  • Πολύ καλή μετάδοση
  • Μεγάλη ευελιξία και υψηλή απόδοση φωτισμού
  • Σημειακός φωτισμός
  • Προσαρμόσιμο σε όλες τις πηγές φωτισμού όλων των κατασκευαστών
  • Προσαρμόσιμο στις ανάγκες του πελάτη
Τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Αριθμός βραχιόνων: 2
  • Διάμετρος ενεργού οπτικού αγωγού: 4,5 mm
  • Μήκος: 1600 mm
  • Σύνδεση τυπικού οδηγού φωτός 15 mm
  • Διάμετρος εξόδου φωτός: 13 mm
  • Εξωτερική διάμετρος σωλήνα: 10 mm
  • Σημειακός φωτισμός
  • Γωνία ακτινοβολίας: 70°
  • Υλικό σωλήνα PVC, μαύρο
Χωρητικότητα
  • Τύπος κατασκευής : εύκαμπτος
  • Γενικά στοιχεία
  • Διάμετρος (mm) : 4,5
  • Μήκος (mm) : 1600
  • Σειρά : GLF
  • Κατηγορίες
    🏠 Αρχική 🛍️ Προϊόντα 📋 Κατηγορίες 🛒 Καλάθι