GLF1-1000-9.0, 1 βραχίονας, μήκος βραχίονα 1000 mm, ενεργός διάμετρος 9 mm
αποστολή σε 1-2 εβδομάδες + χρόνος μεταφοράς
  • Δωρεάν παράδοση
  • Παραδίδεται σε εσάς εντός 8 έως 10 ημερών
  • Εύκολες επιστροφές
Περιγραφή προϊόντος
Οπτικός αγωγός οπτικών ινών
Ευέλικτος οπτικός αγωγός οπτικών ινών με 1 βραχίονα, διάφορα μήκη και πάχη
Ο οπτικός αγωγός (για οπτικό σωλήνα διαμέτρου 15 mm) ταιριάζει σε όλες τις πηγές ψυχρού φωτός StarLight καθώς και στα αντίστοιχα όργανα άλλων κατασκευαστών. Σε άλλες περιπτώσεις, είναι δυνατές ανά πάσα στιγμή προσαρμογές και ειδικές κατασκευές. Ο οπτικός αγωγός μπορεί να τοποθετηθεί με τον βέλτιστο τρόπο με τη βοήθεια εξαρτημάτων.
  • Για πηγές φωτός αλογόνου και LED
  • Μοντέλα με πολλούς ελεύθερα κινητούς βραχίονες
  • Πολύ καλή μετάδοση
  • Μεγάλη ευελιξία και υψηλή απόδοση φωτισμού
  • Σημειακός φωτισμός
  • Προσαρμόσιμο σε όλες τις πηγές φωτισμού όλων των κατασκευαστών
  • Προσαρμόσιμο στις ανάγκες του πελάτη
Τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Αριθμός βραχιόνων: 1
  • Διάμετρος ενεργού οπτικού αγωγού: 9 mm
  • Μήκος: 1000 mm
  • Σύνδεση τυπικού οδηγού φωτός 15 mm
  • Διάμετρος εξόδου φωτός: 13 mm
  • Εξωτερική διάμετρος σωλήνα: 10 mm
  • Σημειακός φωτισμός
  • Γωνία ακτινοβολίας 70°
  • Υλικό σωλήνα PVC, μαύρο
  • Τελωνειακός κωδικός 85447000
Χωρητικότητα
  • Τύπος κατασκευής : εύκαμπτος
  • Γενικά στοιχεία
  • Διάμετρος (mm) : 9,0
  • Μήκος (mm) : 1000
  • Κατηγορίες
    🏠 Αρχική 🛍️ Προϊόντα 📋 Κατηγορίες 🛒 Καλάθι